Piotr Cieśla

Mielnik ujrzałem po raz pierwszy w 1979 roku. Byłem początkującym fotografem, ale od razu wyczułem magię tego miejsca, niezwykłe ukształtowanie terenu i wspaniałe niebo, tak różnorodne w swych igraszkach z ziemią, drzewami i Bugiem. Potem już przyjeżdżałem do Mielnika co roku, tu uczyłem się fotografować krajobraz i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki Mielnikowi i ziemi mielnickiej nabrałem wprawy w tej dziedzinie. To ziemia stworzona dla malarzy i fotografów. Trzeba jednak być cierpliwym, ponieważ ziemia mielnicka strzeże swego piękna zazdrośnie. Trzeba być cierpliwym i wtedy następuja chwila, gdy otwierają się przed nami prawdziwe skarby, które staram się uchwycić na swoich fotografiach.

Jestem zawodowym fotografem od 35 lat. Ostatnie pięć lat poświęciłem prowadzeniu autorskich warsztatów fotografii krajobrazowej w Mielniku i całej Polsce, czasami też zagranicą. Chętnych zawsze zapraszam. Więcej o mnie, moim dorobku, warsztatach na stronie mojej fotograficznej stronie www.piotrciesla.pl.

Prace tu przedstawione, wykonałem bądź na slajdach aparatem średnioformatowym Bronica GS-1, małobrazkowym Canonem F1, bądź aparatami cyfrowymi. Do formatu 45×30 cm odbitki wykonane są techniką fotograficzną, większe formaty odbitek wykonane są techniką atramentową na wysokiej klasy fotograficznych drukarkach atramentowych. Istnieje mozliwość wykonania odbitek do wielkości zaproponowanych przez Państwa.

tel. 608128746 | cieslapiotr5@gmail.com | www.piotrciesla.pl

 

Wszystkie podglądy prac, ze względów kompozycyjnych, mają jednakowe wymiary. Prawdziwe wymiary, pełne opisy oraz reprodukcje sprzedawanych obiektów sztuki pojawiają się po dwukrotnym kliknięciu w podgląd pracy.