Zaczarowana kraina krajobrazu – Mielnik – Pory roku

Nasze spotkania w tym roku w Mielniku będą miały trochę inny charakter: będziemy szukać w krajobrazie cech charakterystycznych dla poszczególnych pór roku. Zobaczymy, że każda z nich to inne światło, formy, kolory. Postaramy się sie znaleźć takie motywy, które sfotografowane w różnych porach roku, ukazują całkiem inny świat. Poniższy link do mojego albumu o Mielniku ukaże wam całe piękno tej krainy.

 

 

Weekendowe warsztaty w Mielniku trochę zmieniły swoją formę. Nie dzielę je na warsztaty dla fotografów zaawansowanych i początkujących. Po kilku latach pracy widzę, że wspólna praca, rozmowy i omawianie zdjęć mniej i bardziej zaawansowanych amatorów oraz nawet tych początkujących to najlepsza szkoła. Nawet ja uczę się nowego spojrzenia, często zrzucam z siebie okowy rutyny, właśnie dzięki wspólnemu fotografowaniu. Zapraszam!

Jak zawsze wyprawa do Janowa Podlaskiego na fotografowanie powracających z pastwisk arabów oraz na Grabarkę. Poznamy też krajobrazy po drugiej stronie Bugu w kierunku Korczewa

Terminy: 6-8 luty ZIMA, 15-17 maj WIOSNA, 17-19 lipiec LATO, 9-11 październik JESIEŃ

Aby zajęcia naprawdę spełniły swoja rolę ograniczam maksymalną liczbę uczestników do 6 osób. Minimalna to dwie osoby.. Spanie u mnie, każdy przywozi trochę jedzenia i wspólnie gospodarujemy.

Cena: 500 zł.

Piotr Cieśla | tel. 608128746 | cieslapiotr5@gmail.com | www.piotrciesla.pl